Ebeveynliğe giden yolculuğunuz burada başlıyor

EUROIVF Tüp Bebek Merkezine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizinle iletişime geçmekten, merkezimize varış süreciniz ve alacağınız hizmetler hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duymaktayız.

EUROIVF Kliniği olarak hasta ve hastanın tıbbi ihtiyaçları bizim önceliğimizdir. Ebeveynliğe giden yolculuğunuzun her basamağında size yardım etmek için yanınızdayız. Kliniğimiz ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için, bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Diğer soru ve görüşleriniz için euroivf@outlook.com adresine e-posta gönderebilir veya +90 533 881 60 81 numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EUROIVF Tüp Bebek Merkezi

EUROIVF Tüp Bebek Merkezi, Kuzey Kıbrıs’ta bulunmaktadır. EUROIVF Tüp Bebek Merkezi’nde, dünya genelinde en gelişmiş ve en etkili tedavi yöntemlerine ulaşmanızı sağlayan deneyimli ve uzman kadromuzdan destek almaktasınız. Kendi bebeğinize kavuşma hayaline ulaşmanız için, mümkün olan en yüksek başarı şansını sizlere sunmaktayız.

Tedavinin Planlanması

Tüm Tedavi (Klinikte):

Uzman doktorumuzdan ve hasta danışmanımızdan alacağınız ilk danışmanlıktan itibaren tedavinin sonuna kadar olan tüm süreçleri kliniğimizde tamamlayabilirsiniz. Tedavi, âdetinizin 2. gününde başlayacak şekilde planlanır ve ilk gebelik testinize kadar sürer. Bu süre yaklaşık 4-6 hafta kadardır. Gebelik testiniz için beklemenize gerek yoktur. Transfer gününüzden 3 gün sonra ülkenize dönüş yapabilirsiniz. ( Bu durum ise ilk danışmanlığınızdan itibaren yaklaşık 25 gün sürmektedir)

Kısmi Tedavi (Kendi Ülkenizde):

Tedaviye, uluslararası hasta danışmanımızdan ve uzman doktorumuzdan danışmanlık alarak kendi ülkenizde başlayabilirsiniz ve geri kalan işlemler için Kuzey Kıbrıs’a gelebilirsiniz. Kliniğimize geldiğinizde tıbbi testleriniz ve hasta formunu doldurmanız istenecektir. Hasta formunuza ve tıbbi test sonuçlarınıza istinaden, doktorumuz kendi ülkenizde tedaviye başlayıp başlayamayacağınıza kadar verecek ve gerekirse tüp bebek tedavisine başlamadan önce EUROIVF Tüp Bebek Merkezinde tedavi öncesi takip edilmeniz gerekecektir. Tüm bu takip sürecinden sonra, kendi ülkenizde tedaviye başlamanız için hazırsanız, kendi ülkenizde tedavinizi sağlayacak, ultrason ve gerekli kan testlerinizi yapabilecek bir tüp bebek merkezi seçmelisiniz. ( Bu durum yaklaşık 15 gün sürer.)

Ücretsiz danışmanlık

Tüp Bebek uzmanlarımızdan alacağınız güvenilir ve ücretsiz danışmanlık için;

euroivf@outlook.com e-mail adresi ile iletişime geçebilir ya da

Kurumsal +90 533 881 60 81 telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. (WhatsApp/ Viber)

Eğer Kuzey Kıbrıs’ta iseniz, kliniğimize gelerek yüz yüze görüşme de sağlayabilirsiniz.

Karar aşamanızdan, görüşme talebinize ve âdetiniz ile beraber tedaviye başlamanıza kadar geçen süre yaklaşık 2-3 ay süreceği için, tüp bebek tedavisi ile ilgili sorularınızı en kısa sürede danışmanızı önermekteyiz.